Piksel grafikli aksiyon macera oyunu Lunark’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı WayForward ve geliştirici Canari Games tarafından oyunculara sunulacak olan yandan görünümlü aksiyon macera platform oyunu LUNARK’ın çıkış tarihi açıklandı. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için 30 Mart’ta yayınlanacak. Türkiye fiyatı şimdi aşikâr değil.
 
Oyunun fizikî standart ve koleksiyoncu sürümleri de Limited Run Games aracılığıyla PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürülecek. Oyunun Avrupa fiyatı 19.99 dolar olacak.
 
Piksel grafikli aksiyon macera oyunu
 
 
 
Totaliter bir rejime karşı bir isyanın ortasında geçen Lunark oyununda ortalığın kaosa sürüklendiği görebilecek ve biz de bu aksiyon içerisine dalabileceğiz. 90’ların klasiklerinden ilham Meydan bu oyunda sinematik bir platform tecrübesi bizleri bekliyor olacak. Bu piksel grafikli oyunda etrafta gezinebilecek, gizemli yerleri keşfedebilecek, koşabilecek, zıplayabilecek ve ateş edebileceğiz. 
 
Lunark bizlere Biricik oyunculu bir tecrübesi sunacak ve keşfedebileceğimiz 12 farklı kısmı aktaracak. Oyun içerisinde renkli bir sanat tarzı bizlere sunulacak ve piksel grafiklerle birlikte maceraya atılacağız. Oyunda arka planda bir hikaye anlatılacak ve bu hikaye Ara sahnelerle birlikte desteklenecek.
 
Lunark yeni fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir