Clash: Artifacts of Chaos için yeni oynanış fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Nacon ve geliştirici ACE Team tarafından oyunculara sunulacak olan Biricik oyunculu aksiyon macera rol yapma oyunu Clash: Artifacts of Chaos için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yeni oynanış fragmanı oyunun gece mekaniğini gösteriyor.
 
Clash: Artifacts of Chaos 9 Mart’ta geliyor
 
 
 
9 Mart tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak aksiyon macera oyunu Clash: Artifacts of Chaos’da gece gündüz döngüsü yer alacak. Geceleri karanlık bir ortam bizleri karşılayacak ve karşımıza yırtıcı yaratıklar çıkabilecek. Gündüzleri ise gün ışığından faydalanabileceğiz.
 
Grafikleri ve dünyasıyla ön plana çıkmaya çalışan oyunda geceye ulaşmanın iki yolu bulunuyor. Geceye ulaşmanın birinci yolu bir kampta dinlenmek Öteki ise gündüz giriştiğiniz bir çaba ölmek. Gündüzleri bir dövüşü kaybederseniz, kamp kurduğunuz nihayet yerde gece vaktinde uyanırsınız. Oyunda bir dövüşü kaybettiğiniz Vakit bütün uzuvlarınızı kaybeder ve etrafa dağılan bu uzuvları tekrardan bulmaya çalışabilirsiniz.
 
Clash: Artifacts of Chaos gece temalı oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir