Dead Cells’in genişletme paketi Return to Castlevania için 14 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Piksel grafiklere sahip aksiyon macera oyunu Dead Cells için yeni bir genişletme paketi geliyor. Return to Castlevania isimli bu paket 6 Mart’ta yani yarın prestijiyle oyunculara sunulacak. Bu genişleme paketinin yayınlanmasından Evvel Game Informer tarafından 14 dakikalık bir oynanış görüntüsü geldi. Bu görüntü sayesinde pakette yer Meydan ayrıntılara, atmosferlere ve daha fazlasına kısa bir nazar atabilirsiniz.
 
Ek paket oyuna yeni içerikler iç ediyor
 
 
 
Aksiyon macera oyunu Dead Cells için çıkış yapacak olan Return to Castlevani isimli paket içerisinde 17 yeni Tertip – kısım bizleri bekliyor olacak. Bu düzeyler ortasında 5 yeni baş Hasım bulunacak. Bu düşmanları aşmak için de reflekslerimize ve Cenk sanatımıza güvenmek durumunda kalacağız.
 
Ek paket ile birlikte oyun içerisine kullanabileceğimiz 150 kadar silah ve maharet iç olacak. Bu silahlar ortasında kılıçlar, yaylar, kalkanlar, mızraklar ve daha fazlası yer alacak. Alelade silahlardan efsanevi silahlara kadar birçok farklı silah çeşidi bizleri bekliyor olacak. Paketle birlikte karşımıza farklı farklı Hasım tipleri çıkacak ve bunları yeni silahlarla alt etmeye çalışacağız.
 
Ek paket silah, kısım, Hasım ve hünerlerin yanı Dizi yeni oyun içi kozmetikleri de bizlere sunacak. Bu kapsamda 20 farklı kıyafete sahip olabilecek ve oyun içerisinde kullanabileceğiz.
 
Bu paket şu anda ön siparişlere açık. Epic Games üzerinden 175,93 TL’den alabilirsiniz. Steam’de ön siparişlere açılmadı. 
 
Dead Cells: Return to Castlevania 14 dakikalık oynanış videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir