Fortnite için birinci şahıs modu yakında gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Battle royale oyunu Fortnite için yeni dönemde birinci Şahıs modunun geleceği bildiriliyor. Dördüncü kısmın birinci kısmı yakında sona eriyor ve oyunun ikinci kısmı için yüksek beklentiler bulunuyor. Bu modun birinci ortaya atılışı geçtiğimiz yılın Haziran ayına dayanıyor ve bunun artık yakında geleceği belirtiliyor.
 
Fortnite için yakında birinci Şahıs modu gelebilir 
 
 
 
Çeşitli Fortnite sızıntılarıyla ön plana çıkan HYPEX ve ShiinaBR, Twitter üzerinden Türlü paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlar ortasında Fortnite’ın birinci Şahıs modunun yakında geleceğini belirtildi. HYPEX paylaştığı gönderide birinci Şahıs görünümüne bir butona basılarak geçiş yapılacağını ve tekrardan üçüncü Şahıs nazar açısına geçileceğini açıkladı. Bunun için bir ekran imajı de yayınlandı.
 
Birinci Şahıs modunda oyuncular öbür oyunlarda olduğu üzere yalnızca silahın namlusunu ve bir kısmını görebiliyor. Münasebetiyle her oyuncu bu kamera nazar açısından Beğeni almayabilir. Her oyuncunun zevkinin farklı olduğu oyunda da bu mod bakalım bizlere ne üzere tecrübeler sunacak, daima Bir arada göreceğiz. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir