Diablo ortak geliştiricisi ve eski Blizzard çalışanları yeni bir rol yapma oyunu üzerinde çalışıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 05, 2023 Yorum Yok

 
Yakın zamanda Blizzard North’un eski çalışanları tarafından kurulan Moon Beast Productions isimli stüdyo şu anda yeni bir rol yapma üzerinde çalışıyor. Stüdyo içerisinde Diablo serisinin yaratıcılarından Eric Schaefer, yer alıyor. Oyunun şu anda ismi aşikâr değil.
 
Yeni bir aksiyon rol yapma oyunu geliyor
 
 
 
Moon Beast Productions tarafından geliştirilen yeni aksiyon rol yapma projesinde yer Meydan Schaefer, projenin üzerinde yaratıcı direktör rolünde bulunuyor. Eric Schaefer’e ek olarak projede Phil Schenk ve Peter Hu üzere isimler de çalışıyor. Schenk , Diablo 2 takımında baş Ira sanatkarı olarak misyon aldı. Bilhassa büyücünün görünümü üzerinde çalıştı. Hu ise Diablo 2’nin kıdemli programcısı olarak rol aldı.
 
Schenk yeni aksiyon rol yapma oyunu üzerinde ağır bir biçimde çalıştıklarını ve bu çeşidi nasıl ileri bir boyuta taşıyabileceklerini düşündüklerini açıkladı. Yeni proje üzerinde çalışan Moon Beast Productions grubu oyunlarını tam olarak ne Vakit duyurmayı planladıklarını belirtmedi. Bakalım nasıl bir proje ortaya çıkacak merakla bekliyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir