Sonic Frontiers’ın Yönetmeni Geri Bildirimlere Önem Verdiklerini Söyledi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Sonic Frontiers, Fazla oynanmaya devam ediyor. Serinin evvelki oyunlarından farklı olarak daha Çok özgürlük sunan bu imal Steam’de seri içerisinde en Fazla eş vakitli oyuncu sayısı rekorunu kırdı. Sonic Team ve Sega tarafından oyunculara sunulan oyunun direktörü ise yaptığı yeni bir açıklamada oyuncuların Geri bildirimlerine Ehemmiyet verdiklerini lisana getirdi.
 
Sonic Frontiers direktöründen Geri bildirimleri önemsiyoruz mesajı
 
 
 
Sonic Frontiers direktörü Morio Kishimoto, yaptığı yeni bir açıklamada grup olarak oyunculardan ve eleştirmenlerden gelen Geri bildirimlerin incelendiğini ve bu bahsin dikkate alındığı belirtti. Twitter gönderisi aracılığıyla hayranlara ulaşan Kishimoto ayrıyeten Sonic Frontiers ile öykünün sona ermediğini söyledi.
 
Kishimoto Twitter gönderisinde ek olarak şunları belirtti: “Şu anne kadar sizinle bağlantı kurmadığım için üzgünüm. Oyunun çıkışından beri hayli meşgulüz. Bu süreçte eleştirmenlerin ve oyuncuların yorumlarına bakıyor ve Denetim ediyoruz. Sizin de belirttiğiniz üzere birtakım kısımlarda eksiklikler mevcut. Bu eksiklikleri tamamlayacağız.”
 
Sonic Frontiers şu anda PlayStation 5, Xbox Series , PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için mevcut. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir