Mass Effect Legendary Edition için Karakter Yüzlerini Elden Geçiren Mod Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan ve Fazla sevilen Mass Effect, Mass Effect 2 ile Mass Effect 3 oyunlarını bulunduran Mass Effect Legendary Edition için yeni bir mod yayınlandı. Bu mod üçleme içerisinde yer Meydan karakterlerin Çehre dokularını düzgünleştiriyor ve yüksek netlik sağlıyor.
 
Tüm üçlemedeki karakterlerin yüzleri iyileştiriliyor 
 
 
 
Mod geliştirici CawCrowche tarafından yayınlanan yeni paket, Mass Effect Legendary Edition’daki insan ve asari karakterlerinin yüzleri için Aka güzelleştirme sağlıyor. Geliştiricinin belirttiğine nazaran bu mod orijinal dokuları düzgünleştiriyor ve ona daha şık bir Görüntü veriyor.
 
CawCrowche ek olarak şunları belirtiyor: “Bu modun gayesi, üçlemedeki karakterler için yüksek kaliteli ve düzgünleştirilmiş dokular sağlamak. Bu mod ile karakterlerin gerçekçiliğini muhafazaya yahut geliştirmeye çalıştım. Bunun yanı Dizi estetik hoşluğu de güzelleştirmeye Çaba gösterdim.” 
 
– Mod linki
 
Moddan görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir