Üçüncü Şahıs Nişancı MMO Project LLL için Yeni Detaylar Paylaşıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
NCSOFT, şu anda konsol ve PC için geliştirilmekte olan Aleni dünya, Fazla oyunculu çevrimiçi üçüncü Şahıs nişancı oyunu Project LLL için birinci oyun fragmanını ve geliştirici günlüğünü yayınladı. Oyun Dünya çapında 2024’te piyasaya sürülecek.
 
Project LLL, 30 km’den Çok Aka bir alanı –  Aleni dünyayı oyunculara sunacak. Oyun Unreal Engine oyun motoru ile geliştiriliyor.
 
Oyun birçok yapıttan ilham alıyor
 
 
 
Project LLL temelde birçok yapıttan ilham Meydan bir üretim. Foundation, Dune ve Philip K. Dick’in yapıtlarından ve Blade Runner, Total Recall ve The Man in the High Castle üzere üretimlere kadar birçok üretimden esinleniyor.
 
Bu yeni üretimde NCSOFT oyunlarından farklı olarak yeni karakterler bulunacak. Bu karakterlerin her biri eşsiz bir isme, arka plan öyküsüne ve Türlü güçlere sahip olacak.
 
Project LLL oyunu ilim kurgu temasını işliyor. Bunun yanı sıra  alternatif tarihin bir alt çeşidine giren bir imal olarak da görülüyor.
 
Oynanış videosu
 
 
 
Geliştirici günlüğü
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir