Mika and the Witch’s Mountain, 2023 Yılına Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı ve geliştirici Chibig ve geliştirici Nukefist, Mika and the Witch’s Mountain’ı evvelce planlanan 2022 çıkış yılından 2023’e erteledi. macera keşif oyunu PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Geliştirici takım 2023’ün başlarında oyunun en yeterli halde çıkmasını sağlamak ve oyun topluluğunun beklentilerini karşılamak için bir Kickstarter projesi başlatacaklarını duyurdu. 
 
Oyunun demosu 2023’te geliyor
 
 
 
Rahatlatıcı bir tecrübe sunmaya hazırlanan Mika and the Witch’s Mountain, 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak. Çıkış yapmadan Evvel oyunculara 6 Şubat’ta başlayacak olan yeni Steam Next Fest aktifliği için resmi bir demo sunulacak. Bu demo sayesinde oyuncular oyundan neler bekleyeceklerini az Fazla öğrenebilecek.
 
Oyunda Türlü güçlere sahip bir cadı olan Mika karakterinin rolünü üstleneceğiz. Eğitimini tamamlamak için dağın eteklerine giden Mika ile Aka bir maceraya atılacağız. Buradaki kasaba halkına sihirli süpürgemizle yardım edeceğiz. 
 
Bu kasabada canlı bir ortam bizleri bekliyor olacak. Yeni arkadaşlar ve beşerlerle tanışacak, onlarla etkileşime girerek yeni vazifeler edineceğiz. 
 
Fragman videosu
 
Yayınlanan çıkış tarihi fragmanında oyunun atmosferi, Mika isimli karakter, karakterimizin süpürgesiyle uçuş anları, platform öğeleri ve daha fazlası bizlere sunuluyor. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir