Yu-Gi-Oh! Master Duel’e Takım Savaşları Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), hit dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL‘a yeni oyun modu Team Battle (Takım Savaşı) başta olmak üzere bir sıra güncelleme geldiğini duyurdu.
 
Takım Savaşında, Düellocular yeteneklerini 3v3 yahut 5v5 eşleşmelerde test edebilirler. Savaşlarda her Düellocu karşı kadrodan bir başkasına Saha okur ve maç sonunda en Fazla kazanan kadro galip gelir. Arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirin ve ekibinizin en güzellere karşı Düello maharetini kanıtlayın.
 
 
 
Takım Savaşında Destelerini güçlendirmeye Yardımcı olmak için Düellocular artık yeni Cenk Güzergahı Seçim Paketinden (Battle Trajectory Selection Pack) kartlar alabilirler. Bu paket “Performapal” ve “Odd-Eyes” arketiplerinden birçok yeni ve dikkate değer Sarkaç Canavarı (Pendulum Monster) içeriyor.Battle Trajectory ayrıyeten rakiplerinizin kartlarının konumlarını manipüle etmeye odaklanan “Vaylantz” arketipini Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’a getiriyor!
Düellocular artık yeni Mamonaka the Vaylantz United Protector ve Visas Starfrost ikonlarını da alabilirler. Her ikisi de yesyeni Deck Slot (Deste Slotu) edinilebilir öğesi üzere artık oyun içi Mağazada mevcut.
 
 
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android’de fiyatsız. 
Daha Çok bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir