Sherlock Holmes: The Awakened Remake’in çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Frogwares, Sherlock Holmes: The Awakened’ın tekrar imal sürümünün (remake) 11 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC için çıkacağını duyurdu. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda. Steam’de standart sürüm 452,00 TL, Deluxe sürüm 565,00 TL, Premium sürüm ise 625,00 TL. Oyun ayrıyeten Türkçe lisan dayanağına sahip.
 
Gelişmiş mekanikler ve grafiklerle geliyor
 
 
 
Sherlock Holmes: The Awakened Remake ile birlikte bizlere daha gelişmiş bir oyun tecrübesi sunulması hedefleniyor. Oyun içerisinde daha gelişmiş grafikler, oyun içi mekanikler ve daha fazlası bizleri bekliyor. Remake ile birlikte tekrar düzenlenmiş animasyonlar, ek Yan misyonlar, kullanıcı kısmında yenilikler ve Ufak hadiselerin yine düzenlenmiş hali bizlere aktarılması planlanıyor.
 
Çeşitli hadiseleri çözebileceğimiz ve bulmacalara geçiş yapabileceğimiz oyun içerisinde farklı farklı bölgelere de giriş yapacağız. Oyun içerisinde her bölgede araştırmamız gereken ipuçları bulunacak. Bu ipuçların tamamını toplamamız ve daha sonra karşılaştığımız hadiseyi çözmemiz gerekecek. İpuçlarını bir ortaya getirecek ve yanlışsız sonuca ulaşmaya çalışacağız.
 
Oyunun çıkış tarihi fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Sherlock Holmes The Awakened remake çıkış tarihi fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir