Cities: Skylines II duyuruldu: İlk gün Game Pass’te!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Colossal Order, Belde inşa etme simülasyon oyunu Cities: Skylines II’yi PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun 2023 yılı içerisinde piyasaya sürülecek. Ayrıyeten birinci günden Xbox Game Pass’te var olacak.
 
Devam oyununda birçok geliştirme bizleri bekliyor
 
 
 
Yeni oyun Cities: Skylines II ile birlikte rastgele bir kısıtlama olmadan kendimize ilişkin bir Belde inşa edebilecek ve bu kentin her bir kısmıyla Biricik tek ilgilenebileceğiz. Yeni oyun içerisinde birinci oyunun geliştirilmiş mekanikleri ve daha fazlası bizlere sunulacak. İkinci oyun hakkında geliştirici grup Colossal Order’dan CEO Mariina Hallikainen Türlü açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:
 
“Cities: Skylines, sekiz Yıl Evvel piyasaya sürüldü. kent kurma oyunları ortasında Aka bir yer edindi ve birçok imal bundan ilham aldı. Bıraktığımız bu tesirden Dolayı kendimizle gurur duyuyoruz.
 
İlk oyunla birlikte Aka bir topluluk oluşturduk ve pek Fazla oyuncuyu Belde simülasyonu oyunumuz ile buluşturduk. Artık ise ikinci oyunla tekrardan geriye dönüş vakti. Daha gelişmiş bir Belde simülasyon tecrübesini sizlere sunmak istiyoruz.”
 
Yayınlanan İlan fragmanı epeyce İlgi cazip görünüyor. Bakalım yeni oyun bizlere neler sunacak. 
 
Cities: Skylines II İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir