Paradox Interactive sıra tabanlı strateji oyunu The Lamplighters League’i duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Harebrained Schemes, Xbox Series ve PC (Steam, Epic Games Store, Microsoft Store) için Dizi tabanlı strateji oyunu The Lamplighters League’i duyurdu. Oyun, 2023’te piyasaya sürülecek ve ayrıyeten birinci günden Xbox Game Pass’te var olacak.
 
Farklı karakterlere ve öyküye sahip Dizi tabanlı taktik oyunu geliyor
 
 
 
Shadowrun Trilogy ve BATTLETECH’in yaratıcıları Harebrained Schemes takımından istikbal olan yeni oyun bizleri yeni bir maceraya çıkaracak. 1930’larda geçen bu oyun içerisinde alternatif bir dünya nizamı bizlere aktarılacak. Oyun içerisinde dünyaya Yargıç olmak isteyen acımasız bir Küme bulunacak ve bizim de emelimiz bu oluşumu ortadan kaldırmak olacak. 
 
Arka planda bir öykünün anlatılacağı Dizi tabanlı taktik oyunu The Lamplighters League içerisinde farklı maharetlere ve yeteneklere sahip karakterler yer alacak. Bu oyun içerisinde kendi grubumuzu kurabilecek ve karşımıza çıkan düşmanları kendi stratejimiz ile alt etmeye çalışacağız. Oyunda kullanacağımız Türlü silah tipleri, öğeler ve daha fazlası yer alacak.
 
Oyunun hem İlan fragmanı hem de oynanışa birinci nazar görüntüsü yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirisniz. 
 
The Lamplighters League İlan fragmanı
 
 
 
The Lamplighters League oynanışa birinci bakış
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir