Guilty Gear: Strive artık Xbox Series ve Xbox One için mevcut

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Arc System Works, anime temalı dövüş aksiyon oyunu Guilty Gear: Strive’ın Xbox Series, Xbox One ve Microsoft Store üzerinden PC için var olduğunu duyurdu. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de yer alıyor.
 
Oyunun Microsoft Store sürümü 3259 TL’den satışta. Tam oyunu ve Season Pass 1’i içeren bir paket de 389 TL karşılığında satın alınabilir. diğer taraftan, Season Pass 1’i, Season Pass 2’yi ve Özel Ira renk seçeneklerini içeren “Ultimate Edition” sürümü ise 519 TL.
 
Anime temalı bir dövüş aksiyon deneyimi
 
 
 
Daha Evvel PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için 11 Haziran 2021 tarihinde çıkış yapan Guilty Gear: Strive, bizlere yandan görünümlü bir dövüş – aksiyon tecrübesi sunuyor. Oyun içerisinde birçok Ira yer alıyor ve bu karakterlerin her birinin farklı yetenekleri ve özellikleri bulunuyor.
 
Birçok Ira ortasından seçim yapabileceğimiz ve Çeşitli dövüşlere atılacağımız bu oyunda istersek bir Ira üzerine ağırlaşabiliyor ve o Ira üzerinde ehil olmaya çalışıyoruz. Bu stil oyunlara aşina olmayanlar için de alıştırma ve eğitim modu bulunuyor. Dövüş oyunlarını seven oyunculara Dava bir tecrübe sunuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir