Wolcen: Lords of Mayhem, PlayStation ve Xbox konsollarına geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 07, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici, Wolcen Studio, aksiyon rol yapma oyunu Wolcen: Lords of Mayhem’in 15 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun konsol sürümleri, anne kıssanın dördüncü ve nihayet kısmını içeren “Endgame” güncellemesiyle birlikte gelecek.
 
İzometrik bir aksiyon rol yapma deneyimi
 
 
 
İzometrik aksiyon rol yapma oyunu Wolcen: Lords of Mayhem birinci olarak 24 Mart 2016’da Steam üzerinden PC için Erken Erişim sürüm olarak yayınlandı ve akabinde 13 Şubat 2020’de tam sürüm olarak oyunculara sunuldu. O vakitten beri yeni özellikler, hikaye kısımları ve daha fazlası oyuna iç edildi.
 
Herhangi bir Sınıf kısıtlamasının olmadığı bu aksiyon rol yapma oyunu içerisinde karakterimizle birlikte Aka maceralara atılıyor ve türlü düşmanlarla karşı karşıya geliyoruz. Oyunda karakterimizin düzeyini arttırabiliyor ve güçlendirebiliyoruz. Berbatlığın Yargıç olduğu bu dünyada etrafı keşfedebiliyor, Türlü sırları açığa çıkarabiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. 
 
Oyun şu anda Steam üzerinde yüzde 75’lik bir indirimle 15,25 TL’den satışta. 
 
Wolcen: Lords of Mayhem konsol sürümü duyurusu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir