Shadow Warrior 3: Definitive Edition Duyuruldu: Yeni Geliştirmeler Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 02, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Devolver Digital ve geliştirici Flying Wild Hog, aksiyon, macera, nişancı oyunu Shadow Warrior 3’ün Definitive Edition sürümünü PlayStation 4, Xbox One ve PC’nin (Steam) yanı Dizi PlayStation 5 ve Xbox Series için duyurdu. Oyunun standart sürümüne sahip olan kullanıcılar Definitive Edition sürümüne fiyatsız olarak yükseltebilecek. Yeni sürüm 16 Şubat tarihinde yayınlanacak.
 
Yeni sürüm birçok geliştirmeyi ve özelliği içeriyor
 
 
 
2022 yılı içerisinde çıkış yapan nişancı, fps oyunu Shadow Warrior 3’ün Definitive Edition sürümü birçok geliştirmeyi ve içeriği bünyesinde barındırıyor. Bu sürümde Survival ve Hero modları, Yeni Oyun+ (Plus) modu, Hardcore zorluk modu ve 60 FPS / 4K modu yer alıyor.
 
Shadow Warrior 3 biz oyunculara süratli tempolu bir nişancı aksiyon tecrübesi sunuyor. Hem yakın dövüş hem de menzilli dövüş sistemine sahip olan bu üretimde karşımıza çıkan düşmanları ve tehditleri alt etmeye çalışıyoruz. Arena üslubu kısımlarda üzerimize gelen Hasım akınlarına karşı gelmeye çalışıyor, onları kılıcımız ve silahlarımızla ortadan kaldırabiliyoruz. 
 
Yeni sürümün oyuna hem çeşitlilik hem de görsel açıdan güzelleştirme getirmesi hedefleniyor. Bu kapsamda oyunculara yeni oyun modları, daha yüksek çözünürlüklü görseller ve daha fazlası sunuluyor.
 
Shadow Warrior 3: Definitive Edition fragmanı 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir