Amnesia: The Bunker’ın Çıkış Tarihi Ertelendi! İşte Yeni Çıkış Tarihi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 02, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Frictional Games tarafından oyunculara sunulacak olan dehşet odaklı hayatta kalma birinci Şahıs gizem oyunu  Amnesia: The Bunker ertelendi. Geliştirici takımın yaptığı açıklamaya nazaran oyun artık Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için 16 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.
 
Erteleme hakkında grup İzah yaptı
 
 
 
Frictional Games erteleme konusunda bir İzah yaptı. Yaptığı açıklamada şu tabirler yer alıyor: “Frictional’daki takım, oyunun geliştirilme sürecinde bir sıra meselelerle boğuşuyor. Biz Ufak bir takımız ve bunun üzere şeyler bir projenin gidişatını Aka ölçüde etkiliyor.” 
 
Ekip açıklamalarına şöyle devam etti: “Oyunun hakkını vermek ve sizlere en uygun oyun tecrübesini sunmak bizim için Fazla kıymetli. Oyunun geliştirmesi bu kadar sekteye uğraması üzücü bir durum. Bunun üstesinden gelmek istiyoruz. Öte yandan yaptığımız bu oyunu aceleye getirmek istemiyoruz. Grup, The Bunker’ı olabilecek en güzel hale getirmek için Fazla çalışıyor.” 
 
Yarı Aleni bir dünya yapısını bizlere sunan Amnesia: The Bunker’da her şeyi kendi metodumuzla çözmeye çalışacağız. Oyunda Temel maksadımız çıkış yolunu bulmak olacak ve bu süreçte etrafı keşfedecek ve Çeşitli deneyler yapacağız.  

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir