Batı Temalı Aksiyon Oyunu ExeKiller için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 02, 2023 Yorum Yok

 
Paradark Studio tarafından oyunculara sunulacak olan kıyamet sonrası bir dünyada geçen batı stili Biricik oyunculu aksiyon macera oyunu ExeKiller için oynanış fragmanı yayınlandı. Oynanış fragmanında oyunun atmosferi, araç denetimleri ve animasyonları, sürüş dinamikleri, nişancı ögeleri ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
Western ve kıyamet sonrası tema birleşiyor
 
 
 
Hikaye odaklı Biricik oyunculu kıyamet sonrası aksiyon oyununda beşerler, kümeler halinde bir bir yok oluyor. Aka yangın felaketinden sonrasını mevzu Meydan bu üretimde her taraf kurak ve çorak. Dünyanın yok olma senaryosunu işleyen ve bunu batı temasıyla birleştiren üretimde nişancı ögeleri da yer alıyor ve elimizdeki silahlar ile tehditlere karşı gelmeye çalışıyoruz.
 
Oyun içerisinde aracımıza atlayıp etrafı gezebiliyor ve yeni yerler keşfedebiliyoruz. Her Lahza diken üstünde olacağımız bu oyunun dünyasında kaos ve anarşi hakim. Şirketlerin Türlü yapıları ele geçirdiği ve birden fazla şeye Yargıç olduğu bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. 1988 yılının New York’unu yansıtmaya çalışan bu imal hakikaten de İlgi alımlı görünüyor. 
 
ExeKiller PC (Steam) için geliştiriliyor. Bir çıkış tarihi şimdi açıklanmadı.
 
İşte oynanış videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir