Gizlilik Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 02, 2023 Yorum Yok

 
Close to the Sun oyununun geliştiricisi Storm in a Teacup takımı saklılık odaklı aksiyon macera oyunu Steel Seed’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. diğer oyunlardan aşina olduğumuz insan ırkının yok olma eşiğine gelişi yahut gezegeni yok olma eşiğine getirme öyküsünü bizlere sunacak olan bu üretimde istikbal teması işleniyor.
 
Gelecek temalı hikaye odaklı bir yapım 
 
 
 
İnsan ırkının nihayet demlerini yaşadığı devri bizlere yansıtan bu üretimde parçalanmış ve yok olmaya mahkum bir gezegene adım atıyoruz. istikbal temasının işlendiği bu oyun içerisinde Yapay zeka bir epey gelişmiş durumda. Bu Yapay zekalar insanlığı ve gezegeni kurtarmak için Amel yapmış fakat tam da burada yeni bir tehdit ortaya çıkmıştır. İşte bu tehdide karşı biz devreye giriyoruz.
 
Gelecek temalı aksiyon macera oyunu için bir de geliştirici grubun CEO’su ve yaratıcı direktörü Carlo Ivo Alimo Bianchi bir İzah yaptı. Bu açıklamada şu sözler yer alıyor: “Steel Seed, içerisinde hem saklılık öğelerini hem de dövüş – aksiyon mekaniklerini barındıran bir imal. Bunun yanı Dizi arka planda derin ve duygusal bir hikaye anlatımı bulunuyor. Bu üretim, Storm in a Teacup takımı için şimdiye kadarki en güçlü proje.”
 
Steel Seed İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir