Şehir Kurma Oyunu SteamWorld Build, Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Thunderful Games ve geliştirici The Station, Belde kurma oyunu SteamWorld Build’ı PlayStation 5, Xbox Series  PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu.
 
Oyun 2023’ün ilerleyen aylarında piyasaya sürülecek. ek olarak şu anda PC için bir demo mevcut.
 
SteamWorld Build’da steam robotları, onları uzaya götürebilecek eski teknolojiyi ortaya çıkarmak için bir maden kasabası kurar. Kaynakları tesirli formda yönetebilir, vatandaşların artan gereksinimlerini karşılayabilir ve madenlerini aşağıda pusuda bekleyen yaratıklardan koruyabilir misin?
 
Bir SteamWorld maden kasabasının mimarı ol! Steam robotu vatandaşların için temelleri Beygir ve meskenler yükselt, onları tok tut ve biraz kök salma cümbüşü sun.
 
Kasabanın altında terk edilmiş bir maden Mevcut ve söylentiye nazaran bu maden, eli kulağındaki kıyametten kurtulmanın anahtarı olan eski teknolojiyle dolu. Kasabanı genişletmek için yerin üstündeki doğal kaynakları ve madende gömülü olan bol ölçüdeki cevheri kullan. Daha derine inme ve anlatılmamış zenginlikleri ortaya çıkarma arayışına katılmak için yeni Hane katmanlarını teşvik et ve en nihayetinde onları gezegenden uzaklaştırmalarına yardım et!
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir