Bilim Kurgu RPG Honkai: Star Rail, Kapalı Beta Testi 10 Şubat’ta Başlıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici, Dizi tabanlı ilim kurgu RPG Honkai: Star Rail için nihayet kapalı beta testini 10 Şubat’ta PC, iOS ve Android için yayınlayacağını duyurdu. Kayıtlar artık oyunun resmi web sitesinde mevcut.
 
Son kapalı betada oyuncular, Herta Uzay İstasyonu’ndaki öykünün kökenini deneyimleyebilecek. Akabinde kendine mahsus kültür ve görüntüye sahip iki Aka varış noktası olan Jarilo-VI ve Xianzhou Luofu’yu keşfederek galaksiye yelken açabilecekler.
Honkai: Star Rail, keşfedilmemiş geniş dünyalara yanlışsız bir seyahat içeren yepisyeni bir Uzay fantezi RPG oyunudur. Oyun, sezgisel bir Dizi tabanlı dövüş sistemi, labirent keşifleri içeren Aka haritalar, bulmaca çözme oyunu ve Birlikte bütün kainatta yankılanan, sürprizler ve ödüllendirici tecrübelerle dolu yıldızlararası bir ezgi oluşturan sürükleyici öyküler içeriyor!
 
Bu kozmosta, bir Cin ilkel Sıkıntı kullanarak Ebedi dünyalar ortasında özgürce seyahat edebilen kozmik unsurların enkarnasyonları [Aeons] var. Galaksi, eşsiz görünümlere ve kıssalara sahip Türlü dünyalarla doludur; kozmosta dolaşan [Aeons] kendi inançlarını sürdürüyor [Stellaron], [Trailblaze] ruhunu miras aldığını sav eden bir Küme yolcuyla Astral Ekspres’te bir seyahate çıkar. Birlikte kozmosun krallıklarını keşfetmek için [Aeons] izlerini takip edecekler.
 
Duyuru Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir