Strateji Oyunu SpellForce: Conquest of Eo 3 Şubat’ta PC için Çıkış Yapıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Owned by Gravity, SpellForce: Conquest of Eo’nun Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden 3 Şubat’ta PC için çıkış yapacağını duyurdu. Piyasaya sürüldüğü birinci hafta yüzde 20 indirimli fiyatla satışa sunulacak.
 
Emrindeki kudretli kahramanları ve orduları sayısız vazifeye gönder. Büyü kitabını gücünü artıracak büyülerle doldur ve bütün vakitlerin en kudretli büyücüsü olmak üzere büyücü kuleni geliştir. SpellForce cihanında geçen Güçlü içerikli bu Dizi tabanlı strateji oyununda Eo’yu fethet.
 
SpellForce cihanında geçen bu Dizi tabanlı fantastik strateji oyununda büyücülerin en kudretlisi ol! Ufak büyücü kulende mütevazı bir başlangıç yap, yardakçılarını ve kahramanlarını Eo’nun diyarlarını keşfetmeye gönder. Aktifi ve gücünü artırarak büyü kitabını gizemli bilgilerle doldur. Kadim yadigârların ve gizli sırların izini sürerken büyülü rakiplerinle yüzleş, kuleni geliştirip tesir alanını genişleterek dünyaya bugüne kadarki en muazzam büyüyü özgür bırak.
 
Duyuru Videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir