Life is Strange 2, Switch Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici DON’T NOD, hikaye odaklı seçim tabanlı macera oyunu Life is Strange 2’nin Switch için (Nintendo eShop üzerinden) 2 Şubat’ta çıkış yapacağını duyurdu. Life is Strange 2, 27 Eylül 2018’de birinci kısmının yayınlanmasıyla birlikte birinci olarak PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. 3 Aralık 2019’da ise birebir platformlarda beşinci kısmı yayınlandı.
 
Eleştirmenler tarafından beğenilen Life is Strange 2 Switch konsollarına geliyor
 
 
 
Trajik bir olayın akabinde karşımıza çıkan Sean ve Daniel Diaz kardeşlerin kıssasına başlayacağımız bu oyunu Switch konsollarında devinim halindeyken bile deneyimleyebileceğiz. hikaye gereği meskenden kaçan bu kardeşlerden birinin (Daniel’in) telekinetik güçleri bulunuyor. Bu oyunda biz oyuncular olarak gücü dizginlemek, neler yapabildiğimizi öğrenmek ve keşfetmek için Aka bir maceraya atılıyoruz. Seyahatimiz esnasında uğradığımız her bir nokta bizlere yeni arkadaşlıkların ve yeni zorlukların kapısını aralıyor.
 
İlgi çeken görüntüleri ve kıssası ile karşımıza çıkan bu üretimde Daniel, her Vakit Sean’dan bir şeyler öğreniyor. arka planda yer Meydan ve bizlere sunulan Özgün müziklerle de o ortam bizlere yansıtılıyor. 
 
Oyunun birinci kısmı Steam’de fiyatsız olarak karşımıza çıkıyor. Toplamda beş kısımdan oluşan bu oyunun birinci kısmını fiyatsız olarak deneyebilirsiniz. 
 
Life is Strange 2 Switch çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir