GAME+ ve Samsung Türkiye’den ‘Premium’ Oyun Kampanyası!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Samsung Türkiye ve bulut tabanlı oyun platformu NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+, bulut oyun teknolojisiyle tanınan bilgisayar oyunlarını taşınabilir aygıtlara getirmek için Amel birliği yaptı. İş birliği kapsamında Turkcell mağazalarından yahut Turkcell Pasaj’dan kontratlı Samsung A53, A73, Z serisi yahut S serisi telefon alanlar, 3 aylık GeForce NOW Premium üyeliğini fiyatsız deneyimleyebiliyor. Oyunseverler Armağan GeForce NOW Premium üyelikleriyle akıllı telefonlarında 1.500’den Çok PC oyununu oynayabiliyor.
 
Turkcell Dijital Servisler ve Tahlillerden Mesul genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, yapılan Amel birliğiyle ilgili; “Turkcell’in dijital ekosistemindeki üstün eser, servis ve tahlillerimizi, farklı alanlarda aktiflik gösteren kuvvetli markalarla yaptığımız Amel birlikleriyle kullanıcılarımıza sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda GeForce NOW powered GAME+ olarak, GeForce gücünü taşınabilir aygıtlara getirmek için Samsung Türkiye ile çalıştık ve Samsung Türkiye bu segmentte Türkiye partnerimiz oldu. İş birliğini genişletme maksadımız doğrultusunda Turkcell’in üstün kalitesi ve teminatıyla sunduğumuz premium oyun keyfini, ilerleyen devirde markanın farklı Aygıt modellerine de entegre etmeyi planlıyoruz. Oyunseverlerin Aygıt alımlarını Turkcell’in satış kanallarından yapmaları yeterli” dedi.
 
 
 
Samsung Electronics Türkiye Taşınabilir İş Ünitesi Satış ve Pazarlamadan Mesul genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir ise “Samsung inovasyonlarının tepesi olan Galaxy S Serisi ve bütün dünyada katlanabilir dönüşümün öncüsü olan Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 aygıtlarımız kuvvetli işlemcileri ve yüksek çözünürlüklü ekranlarının sağladığı üstün grafik ve manzara kalitesi ile oyun oynamayı ve izlemeyi sevenlere Galaxy’nin en düzgün tecrübesini yaşatıyor. Turkcell ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanyamıza oyun tutkunlarının ağır İlgi göstereceğini düşünüyoruz. Üstelik artık Galaxy A Serisi modellerimizi de Turkcell ile yaptığımız Amel birliği kapsamında oyun severlere 12 ay taksitle sunuyoruz.” dedi.
 
Bilgisayar oyunları taşınabilir cihazda
 
GeForce NOW Premium aboneliği ile oyunseverler, sunuculara öncelikle erişim ve destekleyen oyunlarda süratli performans ve Yapay zeka takviyesi sunan RTX ON özelliğiyle en tanınan bilgisayar oyunlarını kendi aygıtlarında deneyimleyebiliyor. ‘Fortnite’, ‘Genshin Impact’ ve ‘Slay the Spire’ üzere binlerce oyun Samsung akıllı telefonlarda rahatlıkla oynanıyor.
 
‘Mobil Dokunmatik Kontrol’ özelliği devrede
 
 
 
Mobil aygıtlarda gelişmiş oyun tecrübesi için dokunmatik Denetim takviyesine sahip olan GeForce NOW’ın gelişmiş taşınabilir dokunmatik denetimleri, taşınabilir aygıtlarda ve tabletlerde 10’dan Çok oyunda kullanılabiliyor. Kullanıcıların bu oyunları deneyimlemek için GeForce NOW uygulamasındaki yeni “Mobil Dokunmatik Kontroller” özelliğini aktifleştirmeleri kâfi.
 
GeForce NOW powered by GAME+ hakkında
 
Dünyanın en tanınan bulut oyun hizmetlerinden NVIDIA GeForce NOW, GAMEPLUS Amel birliği ile Türkiye sunucuları üzerinden hizmet veriyor. Kullanıcılar, GeForce NOW ile donanım ve Aygıt masrafları yapmadan en yeni ve gelişmiş oyunları bulut üzerinden oynayabiliyor. Aylık ve dönemsel abonelik modeliyle çalışan NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’ta; Steam, Epic Store, Uplay, Riot ve daha birçok kuvvetli platformun takviyesi bulunuyor. Binlerce oyuna fiyatsız olarak erişilebilen GAME+’ta 7/24 kesintisiz yazılı dayanak hizmeti de veriliyor. Platformla ilgili bütün ayrıntılara ve üyelik tekliflerine www.gameplus.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir