Detroit: Become Human’ın PC Satış Rakamı Açıklandı: 2.5 Milyon

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
Quantic Dream tarafından oyunculara sunulan seçim odaklı hikaye tabanlı aksiyon macera oyunu Detroit: Become Human’ın PC’de 2,5 milyon kopya sattığı açıklandı. 2019’da PC için çıkış yapan Detroit: Become Human, bu dönüm noktasına üç Yıl sonra ulaştı.
 
Quantic Dream oyunları satmaya devam ediyor
 
 
 
Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human üzere oyunlar ile karşımıza çıkan Quantic Dream, satışlarını arttırmaya devam ediyor. Geliştirici ve yayıncı takım geçtiğimiz Yıl bir evvelki yıla nazaran oyun satışlarını arttırmış durumda.
 
Quantic Dream’in CEO’su Guillaume de Fondaumière satış sayıları konusunda İzah yaptı ve şunları belirtti: “2022 yılı Quantic Dream için dikkat cazip bir yıldı. 2021’e kıyasla üç PC oyunumuzun satışlarında Değerli bir artış elde ettik. Bu artış bizim için alışılmadık bir durumu temsil ediyor.
 
Detroit: Become Human’ın yanı Dizi Heavy Rain ve Beyond: Two Souls da satmaya ve oynanmaya devam ediyor. Devam eden bu muvaffakiyet bu oyunların kalitesinden geliyor. Bu da bu oyunların PC oyuncuları için bir uğrak noktası haline getiriyor. Çalışmalarımız her Vakit uzun vadeli olarak düşünüyoruz. Ulaştığımız bu pozisyondan Dolayı Sevinç duyuyoruz. 2022’nin sonunda bu üç oyun rekor seviyede İstek listesine eklendi. Bu da 2023 yılından beklentimizi arttırıyor.”
 
Öte yandan Detroit: Become Human bütün platformlarda dünya çapında 8 milyon adet sattı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir