Season: A Letter to the Future için Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 12, 2023 Yorum Yok

 
Scavengers Studio tarafından oyunculara sunulacak olan gizem temalı atmosferik keşif macera oyunu SEASON: A letter to the future için yeni bir fragmanı yayınlandı. Yeni fragman oyunun kıssasını ve karakterlerini tanıtıyor.
 
Üçüncü Şahıs bir macera keşif oyunu
 
 
 
Üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip macera çeşidindeki keşif oyununda bisikletimize atlayacak ve etrafı gezmeye çıkacağız. Dünyası ve çizimleriyle ön plana çıkmaya çalışan Season: A Letter to the Future rahatlatıcı bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor.
 
Oyunda medeniyetten uzakta bir köyden gelen genç bir bayanın gözünden seyahate başlıyoruz. Oyunda etrafı dilediğimiz üzere keşfedebiliyor, güzelimize giden görünümlerin fotoğraflarını çekebiliyor ve bize sunulan dünyanın sırlarını açığa çıkarmaya çalışıyoruz. 
 
Season: A Letter to the Future, 31 Ocak’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Hikaye fragmanı
 
Yayınlanan hikaye fragmanında oyunda yer Meydan kimi bölgeler, anne karakterimiz ve öteki karakterlerden kimileri, bir anlatıcı, İlgi çeken görünümler ve daha fazlası bizlere sunuluyor.
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir