AMD Ryzen 5000 Serisi için Yeni Game Bundle Paketi Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 12, 2023 Yorum Yok

 
AMD bugün, 1 Nisan 2023’e kadar devam edecek olan yeni Game Bundle paketini duyurdu. Bu paket ile Bir arada Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemcilerini Meydan oyun severlere Relic Entertainment™, Inc. imzasını taşıyan, gerçek vakitli askeri strateji oyunu serisinin heyecan verici nihayet oyunu Company of Heroes 3 fiyatsız olarak sunulacak.
 
AMD “Zen 3” mimarisi üzerine inşa edilen Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemciler, üstün oyun performansı sunarak oyuncuların Akdeniz bölgesindeki çarpıcı bir seferde rakiplerini alt etmeye çalışırken her detayın keyfini çıkarmasını sağlayacak.
 
Oyuncular, satın aldıkları eserle Birlikte bir kullanım kodu alacak ve Company of Heroes 3 armağanını alacakları bu kodu kullanmak için 6 Mayıs 2023 tarihine kadar kadar mühletleri olacak. Kodu kullanan oyuncular oyun 23 Şubat 2023’te piyasaya çıktığında direkt olarak erişim kazanacaklar.
 
Oyuncular daha Çok bilgi için www.amd.com/COH3 adresini ziyaret edebilirler. bütün koşullar ve şartlar için ve oyun kodlarını kullanmak için lütfen www.amdrewards.com adresini ziyaret edin.
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir