Sandbox macera oyunu Henry Halfhead duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 19, 2023 Yorum Yok

 
Lululu Entertainment, sandbox macera oyunu Henry Halfhead’i duyurdu. Oyunun Steam üzerinden PC için yayınlanması ve ek platformların daha sonra duyurulması planlanıyor. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Oyunda Henry isimli bir karakteri Denetim edeceğiz
 
 
 
Henry Halfhead oyunu içerisinde ulaşabileceğimiz her şeye sahip olma ve Denetim etme yeteneğine sahip Henry isminde bir kafayı Denetim edeceğiz. Bu Ira ile birlikte farklı farklı sanal alanlara atılabilecek, Çeşitli bulmacaları çözebilecek ve etrafı keşfedebileceğiz. Renkli ve İlgi alımlı sanat tarzıyla ön plana çıkmayı hedefleyen üretim içerisinde garip anlara da Şahit olacağız.
 
Komik ve Ufak bir Baş olarak oynadığımız bu oyunda Derhal derhal her şeyin içerisine girebilecek ve o objeyi Denetim edebileceğiz. Farklı başların yaşandığı oyun içerisinde her objenin eşsiz yapısı ve özelliği yer alacak. Farklı yetenekleri keşfedebileceğimiz ve Dizi dışı bir tecrübe yaşayacağımız oyun içerisinde eğlencelik bir Bina bizleri bekliyor olacak.
 
Henry Halfhead İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir