oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Keşif platform oyunu Mail Time 27 Nisan’da çıkış yapıyor

Keşif platform oyunu Mail Time 27 Nisan’da çıkış yapıyor

admin admin -
13 0

 
Yayıncı Freedom Games ve geliştirici Kela Van Der Deijl tarafından oyunculara sunulacak olan keşif odaklı macera platform oyunu Mail Time, 27 Nisan’da geliyor. Oyun Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunun PC çıkışının akabinde bu yaz PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için çıkış yapması planlanıyor. 19,99 dolardan yayınlanacak olan bu üretimin şimdi Türkiye fiyatı aşikâr değil. Oyun ayrıyeten İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Kolaylaştırılmış Çince ve Portekizce lisan takviyesiyle birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Eğlenceli bir macera platform deneyimi
 
 
 
Mail Time, Fazla çok uzakta olan huzurlu bir ormanda geçen rahatlatıcı bir macera platform tecrübesini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Postacı olarak atılacağımız bu macerada işteki birinci günümüz. Mantar bir şapka ve name dolu bir paket ile farklı farklı bölgelere gideceğimiz bu üretimde postaları teslim etmek bizim işimiz.
 
Kontrol ettiğimiz Ira memnunluk dolu biri. Münasebetiyle oyun içerisinde onunla birlikte koşabiliyor, zıplayabiliyor, süzülebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Gayemizin posta teslim etmek olduğu bu macerada gerimize yaslanarak oyunu oynayabiliyoruz.
 
Mail Time çıkış günü fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir