Super Meat Boy’dan ilham alan Dr. Fetus’ Mean Meat Machine duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 19, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncılar Thunderful Games ve Headup Games ve geliştirici Team Meat, Üstün Meat Uzunluk temalı bulmaca oyunu Dr. Fetus’ Mean Meat Machine’i PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, GOG Epic Games) için duyurdu. Oyun 2023 yılı içerisinde çıkış yapacak.
 
Super Meat Uzunluk temalı bir yapım
 
 
 
Dr. Fetus’un Mean Meat Machine, Harika Meat Boy’un klasik bulmaca içeriğini kuvvetli platform ögeleriyle birleştiren bir imal olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde çözmemiz gereken yüzlerce bulmaca yer alıyor ve farklı farklı kısımlar bulunuyor. Her kısımda farklı tuzaklar ve aşmamız gereken zorluklar bulunuyor. 
 
Ormanlardan hastane ortamlarına kadar birçok farklı bölgenin yer aldığı oyunda  Harika Meat Uzunluk ve Üstün Meat Uzunluk Forever’dan aşina olduğumuz yerler da yer alıyor. Bulmacaların ön planda olduğu bu üretim içerisinde tıpkı renkteki dört objeyi Yan yana getirecek ve onları patlatabileceğiz. Eşleştirme bulmaca temasını yansıtan oyunda farklı farklı kombolar da yapabileceğiz.
 
Dr. Fetus’ Mean Meat Machine İlan fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir