oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Saints Row için yeni ve ücretsiz genişleme paketi yayınlandı! İşte detaylar

Saints Row için yeni ve ücretsiz genişleme paketi yayınlandı! İşte detaylar

admin admin -
17 0

 
Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Volition, Aleni dünya aksiyon macera oyunu Saints Row için yeni genişleme paketi “The Heist & The Hazardous”un fiyatsız bir içerik güncellemesiyle birlikte artık var olduğunu duyurdu.
 
The Heist & The Hazardous DLC’si Saints Row için planlanan üç indirilebilir içerik genişletmesinden birincisi olarak karşımıza çıkıyor. Biricik oyunculu ve co-op modlarında geçerli yeni hikaye misyonları, silahlar, helikopterler, mükafatlar, kozmetik eserler ve daha fazlası bu genişleme içerisinde yer alıyor. Bu paket Biricik başına yahut Saints Row Expansion Pass’ın bir kesimi olarak satın alınabiliyor.
 
Oyuna yeni içerikler iç edildi
 
 
 
Saints Row için fiyatsız içerik güncellemesi yayınlandı ve bugünden itibaren kentin yeni bir bölgesine fiyatsız erişim sağlayabilirsiniz. Palm Springs’ten ilham Meydan yeni Sunshine Springs bölgesine ilerleyerek maceralara atılabilir ve bu güncellemeyle birlikte gelen yeni özelliklere iyileştirmelere ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.
 
Oyun için gelen fiyatsız ek paket dışında ikinci genişleme paketi “Doc Ketchum’s Murder Circus” Temmuz’da, üçüncü ve nihayet genişleme ise Ağustos’ta çıkacak. 
 
Saints Row – The Heist & The Hazardous genişleme paketi fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir