Horizon Forbidden West satışları 8.4 milyona ulaştı! Seri toplamda 32.7 milyon sattı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Guerrilla Games, Horizon Forbidden West oyununun 8,4 milyondan Çok sattığını açıkladı. Bunun yanı sıra Horizon Zero Dawn, Horizon Forbidden West ve Horizon Call of the Mountain’dan oluşan Horizon serisinin 32,7 milyondan Çok sattığını duyurdu.
 
Seri satmaya ve oynanmaya devam ediyor
 
 
 
Dünya çapında milyonlarca oyuncuya ulaşan Horizon serisi PlayStation abonelik (PlayStation Plus ve Play Beygir Home) hizmetleri aracılığıyla daha Çok kullanıcıya erişmeye devam ediyor. Bu doğrultuda serinin satış sayısı artıyor ve milyonlarca kullanıcı seriye giriş yapabiliyor. Guerrilla Games stüdyo, sanat ve animasyon direktörü Jan-Bart van Beek bir PlayStation Blog gönderisinde bu muvaffakiyet konusunda şunları aktarıyor:
 
“Aloy’un maceraları kaldığımız yerden devam ediyor ve bunun için Fazla heyecanlıyız. Horizon Forbidden West’in Burning Shores paketiyle birlikte Los Angeles harabelerine Geri gidiyor ve bundan sonra nereye geçiş yapacağımızı öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.”
 
Öte yandan Guerrilla Games, 20. yıla Özel yeni bir görüntü yayınladı. Bu görüntüde seyahatlerinin kısa bir kesimi bizlere aktarılıyor. Görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Guerrilla Games’in 20. Yıl Özel videosu 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir