Microids, Agatha Christie – Murder on the Orient Express’i duyurdu!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Microids Studio Lyon, Agatha Christie – Murder on the Orient Express’i PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store, GOG) için duyurdu. Oyun 2023’ün 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek.
 
Aksiyon, macera ve keşif ögelerini harmanlıyor
 
 
 
Agatha Christie – Murder on the Orient Express bizlere aksiyon, macera ve keşif tecrübesini sunmaya hazırlanıyor. Efsanevi şark Ekspresi’ne binebileceğimiz ve katilin maskesini düşürmek için vakte karşı yarışabileceğimiz oyunda Ünlü dedektifin rolünü üstleniyoruz. Serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak yapımda Agatha Christie’nin klasik kıssası tekrar düzenleniyor.
 
Orijinal kıssaya eklenen yeni öğelerle birlikte oyuncular gizemi ve tansiyonu daha Çok deneyimleyebiliyor ve Hercule Poirot’nun en Ünlü olaylarından birini tekrar keşfedebiliyorsunuz. Doğu Ekspresi’nde bir cinayet hadisesini araştırmaya koyulduğumuz oyunda Türlü ipuçlarını araştırabiliyor ve soruşturma yapabiliyoruz.
 
Oyunun şu anda rastgele bir İlan fragmanı yer almıyor. Şu anda Steam sayfası Aleni ve birçok ekran imajı de paylaşılmış durumda. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir