Hollow Knight: Silksong belirtilmeyen bir tarihe ertelendi!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 10, 2023 Yorum Yok

 
Geliştirici Team Cherry grubu metroidvania platform macera oyunu Hollow Knight: Silkskong’u daha Evvel planlanan 2023’ün birinci yarısı çıkış tarihinden belirtilmeyen bir tarihe ertelediği duyurdu. Bu doğrultuda grup Türlü açıklamalarda bulundu ve oyun hakkında planlarından bahsetti.
 
Oyunun şu anda çıkış tarihi muhakkak değil
 
 
 
Team Cherry pazarlama ve yayın temsilcisi Matthew Griffin erteleme hakkında Twttier üzerinden bir gönderi paylaştı. Bu gönderide şunları aktardı:
 
“Hollow Knight: Silkskong’u 2023’ün birinci yarısında yayınlamayı planlamıştık. Lakin geliştirme sürecimiz tamamlanmadı ve hala devam ediyor. Oyunun gidişatından heyecan duyuyoruz ve epey hoş bir tecrübesi sizlere aktarmayı hedefliyoruz. Bu yüzden oyunu elimizden geldiğince en âlâ hale getirmek için uğraşıyoruz. Bunun için oyuna bir müddet daha vakit ayırmak istiyoruz. Oyun için şu anda çıkış tarihi veremiyoruz fakat geliştirmenin sonuna yaklaştığımızda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.”
 
Hollow Knight: Silksong, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Switch ve  Steam, GOG ve Humble Store üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun bizlere karanlık bir atmosferi, güçlü platform ögelerini ve aksiyon içeriklerini aktaracak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir