Rol Yapma Oyunu Sea of Stars’ın PS4 ve PS5 Sürümleri Onaylandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Geliştirici Sabotage Studio, Sea of Stars’ın evvelden duyurulLahza Switch ve PC (Steam) sürümlerinin yanı Dizi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için de var olacağını duyurdu. Sabotage Studio geçtiğimiz hafta Dizi tabanlı rol yapma oyunu Sea of Stars’ın evvelden planlanLahza 2022 çıkış yılındLahza 2023’e ertelediğini açıklamıştı.
 
Bu erteleme hakkında takım şunları söylemişti:
 
“çok Aka bir dönüm noktasına yaklaşırken oyunun çıkış yılını daha da netleştiriyoruz. Oyun için iki anne önceliğimiz bulunuyor: kalite ve oynanabilirlik. Bu ögeleri akılda tutarBeyaz artık Sea of Stars’ın 2023’te piyasaya sürüleceğini resmi olarBeyaz onaylıyoruz. “
 
Oyunun açıklaması ise şu halde: 
 
Sea of Stars, The Messenger cihanında geçen ve The Messenger’ın öncesindeki olayları mevzu edinecek bir rol yapma oyunu.
Sea of Stars güneş ve ayın gücünü birleştirErİlave Eclipse Magic isimli Özel bir Sıkıntı oluşturmaya çalışLahza iki çocuğun öyküsünü anlatacak. Eclipse Magic, The Fleshmancer olarBeyaz tanınLahza şeytBirden simyacının müthiş yaratıklarını yenik etmenin Biricik yolu.
Oyun Dizi tabanlı savaşlar, hikaye anlatımı, keşif ve Etraf etkileşimi ile retro esintili ÇağdYemek bir RPG tecrübesi sunmayı amaçlıyor. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/1244090/Sea_of_Stars/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir