Pokémon Go: Yıl Dönümü Faaliyet Rehberi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Pokémon GO, Niantic tarafındLahza geliştirilen ve The Pokémon Company tarafındLahza yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu olarBeyaz karşımıza çıkıyor. Birinci olarak 6 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürülen oyun, 6. Yıl dönümünü kutlayacak. Bu kapsamda Yıl dönümü aktifliği yapılacBeyaz ve oyunculMesafe birFazla oyun içi öğeler verilecek.
 
Bu yılki Yıl dönümü etkinliğinde, hayranların favorisi olLahza Pokémon Charizard öne çıkıyor ve Charizard temalı bir Faaliyet bizleri bekliyor. Buna ek olarak, bu Faaliyet kapsamında Türlü bonuslar ve yeni özellikler sunulacak. 
 
6 HazirLahza 2022 Çarşamba günü saBeygir başlayLahza bu Faaliyet 12 Temmuz 2022 Salı günü sona erecek. Bu zamanne kadar oyuncular, Pokémon Go: Yıl Dönümü Etkinliği’nden tam olarBeyaz yaralanabilecek. Eğitmenler, aktifliğin keyfini çıkarmBeyaz için Pokémon Go uygulamasını kullanarBeyaz girAmel yapması ve maceraya atılması gerekecek.
 
Yıl dönümü aktifliği kapsamında sunulLahza standarka bonusların yanı sıra, oyunculMesafe birkaç Üst Seviye bonuslMesafe da erişim hakkı verilecek. Her Faaliyet devrinde de olduğu üzere oyuncular, birFazla içerik kazanabilecek ve Çeşitli misyonlar yapabilecek.
 
Bu yazımızda sizlere Pokémon Go: Yıl Dönümü Aktifliği kapsamında oyunculMesafe verilecek olLahza ödüllerden, ne yapılması gerektiğinden ve daha fazlasındLahza bahsettik. İşte Pokémon Go: Yıl Dönümü Faaliyet Rehberi:
 
– Pokémon Go: Yıl Dönümü
 
 
 
Pokémon Go’da gerçekleşen diğer hudutlu vadeli etkinliklere misal formda bu aktiflikte de daha Evvel karşınıza çıkmayLahza Pokémon’lar yer alacak. Bu Faaliyet kapsamında, daha Evvel karşılaşmadığınız Pokémon’lar ile gayrete girebilecek ve Türlü mükafatlar kazanabileceksiniz. Her bir mükafatı kazanmBeyaz için farklı farklı misyonlar yer alabilecek. İşte kazanılacBeyaz birtakım mükafatlar:
 
– Charmeleon – Parti Şapkası
– Charizard – Parti Şapkası
– Pikachu – Kek Kostümü
 
ek olarBeyaz oyuncular birinci Defa Parti Şapkalı Charmander’ı geliştirebilecekler. Geliştirme yaptıktLahza sonra bile bu şapkayı kullanabileceksiniz.
 
– Müsabaka görevleri
 
 
 
Bu Faaliyet sırasında, yabanî tabiatta farklı farklı birFazla Pokémon yer alacak. Aşağıdaki yabanî Pokémonlar ile karşılaşmBeyaz ve yakalamBeyaz için 12 Temmuz’a kadar girAmel yaptığınızdLahza emin olun. İşte Faaliyet kapsamında karşılaşacağınız Pokémonlar:
 
1- BulbasaTümör – Squirtle – Machop
2- Ledyba – Ralts – Buneary
3- Pansear – Venipede – Chespin
4- Fennekin – Froakie – Bunnelby
5- Litleo – Pikipek – Gabite
6- Helioptile – Parti Şapkalı Charmander – Clauncher
7- Kek Kostümlü Pikachu
 
– Baskınlar 
 
 
 
Yıl Dönümü Aktifliği sırasında, Baskınlarda çoklukla alışkın olduğunuzdLahza farklı Pokémonlar yer alacak. Aşağıdaki Faaliyet temalı Pokemonlar, baskının zorluğuna bağlı olarBeyaz değişkenlik gösterecek.
 
Mega Charizard X, 6 Temmuz 2022 Çarşamba ve 7 Temmuz 2022 Perşembe günleri baskınlarda yer alacak. Mega Charizard Y, 7 Temmuz 2022 Perşembe ile 12 Temmuz 2022 Salı ortasında gerçekleştirilen baskınlarda bulunacak.
 
 Kek Kostümlü Pikachu  Biricik Yıldızlı Baskınlar
 Dratini  Biricik Yıldızlı Baskınlar
 Unown E  Biricik Yıldızlı Baskınlar
 Pansear  Biricik Yıldızlı Baskınlar
 Venusaur  Üç Yıldızlı Baskınlar
Parti Şapkalı Charizard Üç Yıldızlı Baskınlar
 Blastoise Üç Yıldızlı Baskınlar
 Tyranitar Üç Yıldızlı Baskınlar
 Metagross Üç Yıldızlı Baskınlar
 Zapdos Beş Yıldızlı Baskınlar
 Mega Charizard X Mega Baskınlar
 Mega Charizard Y Mega Baskınlar
 
– alan araştırmaları
 
 
 
Pokémon Go: Yıl Dönümü Etkinliği sırasında, alan araştırma misyonlarını tamamlarken makul Pokémonlarla karşılaşacaksınız. Aşağıdaki Pokémon’lardLahza biriyle müsabaka bahtı elde etmek için Faaliyet penceresinde bu vazifeleri alıp tamamladığınızdLahza emin olun. 
 
 Bulbasaur  Charmander  Squirtle
 Chikorita  Cyndaquil  Totodile
 Treecko  Torchic  Mudkip
 Turtwig  Chimchar  Piplup
 Snivy  Tepig  Oshawott
 Chespin  Fennekin  Froakie
 Rowlet  Litten  Popplio
 
BunlMesafe ek olarak, Faaliyet kapsamında Özel ve Müddetli Araştırma misyonları olacak. Oyuncular, Pokémon Wash Rotom ile karşılaşmBeyaz ve onu yakalamBeyaz için bu müddetli araştırma misyonlarını tamamlayabilir.
 
– Avatar Öğeleri ve Çıkartmalar 
 
 
 
Bu aktifliğin unutulmaz olması için oyun içi mağazasındLahza satın alınabilecek Altıncı Yıl Dönümü avatar öğeleri yer alacak. Bu avatar öğeleri aktifliğin başlangıcında kullanılabilir hale gelecek ve sona erdikDeri sonra da kMüşteri olarBeyaz sizin olacak.
 
Bu müddet zarfında Faaliyet temalı çıkartmalar da bulunacak. PokéStop’ları çevirdiğinizden, ikramları açtığınızdLahza yahut fırsBeygir varken bunları oyun içi mağazasındLahza satın aldığınızdLahza emin olun. 
 
– Ultra kilitler: Hafta sonu
 
 
 
9 Temmuz 2022 Cumartesi ile 10 Temmuz 2022 Pazar günleri ortasında gerçekleşecek olLahza Pokémon Go Ultra Unlock ile Çeşitli özelliklerden ve bonuslardLahza yararlanabileceksiniz. 
 
Faaliyet Bonusları 
 
Hafta Sonu boyunca oyunculMesafe aşağıdaki bonuslar sunulacak. 
 
– Team Go Rocket balonları iki saatte bir görünecek.
– Her gŞöhret ekstra bir Raid Pass.
– BaskınlardLahza ekstra yüzde 50 tecrübe puanı kazanacaksınız.
– Team Go Rocket Grunts’u yenErİlave bir yerine iki Gizemli Bileşen elde edebileceksiniz. 
– Team Go Rocket Grunts’u yendikDeri sonra ekstra yüzde 50 Stardust iksiri.
– 16. Dizi ve üzeri için Go Battle League mükafatı olarBeyaz Efsanevi Pokemon Müsabakaları kazanın. 
 
Hafta Sonu boyunca evvelki aktiflikte yer alLahza atakları Pokémon’larınızı öğretebileceksiniz. Belli Pokémon’ları geliştirErİlave yeni akınlar kazanabileceksiniz. Bu Az hücumları öğretmek için Pokémon’larınızı bir sonraki kademeye geliştirmeniz gerekecek.
 
Pokémonlar   –   Geliştirildiğinde öğrenilecek beceri 
 
 Charmander  Blast Burn (kuvvetli saldırı) ve Dragon Breath (Hızlı Saldırı)
 Cyndaquil  Blast Burn (kuvvetli saldırı)
 Torchic  Blast Burn (kuvvetli saldırı)
 Chimchar  Blast Burn (kuvvetli saldırı)
 Tepig  Blast Burn (kuvvetli saldırı)
 Bulbasaur  Frenzy Plyemin (kuvvetli saldırı)
 Chikorita  Frenzy Plyemin (kuvvetli saldırı)
 Treecko  Frenzy Plyemin (kuvvetli saldırı)
 Turtwig  Frenzy Plyemin (kuvvetli saldırı)
 Snivy  Frenzy Plyemin (kuvvetli saldırı)
 Squirtle   Hydro Cannon (kuvvetli saldırı)
 Totodile   Hydro Cannon (kuvvetli saldırı)
 Mudkip   Hydro Cannon (kuvvetli saldırı)
 Piplup   Hydro Cannon (kuvvetli saldırı)
 Oshawott   Hydro Cannon (kuvvetli saldırı)
– Team Go Roketi 
 
Hafta Sonu boyunca, oyunculMesafe sunulacBeyaz yeni bir özel Araştırma misyonu olacak. Bu özel Araştırma misyonu, Team Go Rocket Liten Giovanni ve Efsanevi Pokémon Shadow Latios’u kurtarmaya odaklanacak. Buna ek olarak, bu özel Araştırmayı tamamlarsanız Muhteşem Füze Radarı kazanabileceksiniz. 
 
Bu özel Araştırma misyonu Hafta Sonu sona erdikDeri sonra bile talep yapılabilecek. Pokémon Go Döneminin sonu olLahza 1 Eylül 2022’ye kadar bu misyona ve mükafatına ulaşabileceksiniz.
 
Bu hafta sonu boyunca Team Go Rocket Grunts ve Başkanları olağandan farklı Shadow Pokémon’u kullanacak. Bu Shadow Pokemon ile karşılaşıp yakalamBeyaz için Team Go Rocket üyelerini alt etmeniz gerekecek. Alt etmeniz gereken üyeler ortasında Geodude, Shinx, Purrloin ve Fazla daha fazlası yer alacak.
 
Öte yandLahza geçtiğimiz süreçte Go Battle Lig 11. Dönem programı açıklanmıştı. bütün tarihler de açıklandı. İşte dönem programı: 
 
– Go Battle Lig 11. Dönem programı 
 
 
 
Go Battle League’in bu dönemi boyunca, sunulLahza müsabakalar haftalık olarBeyaz değişecek. Belirtilen süreçte faal olLahza uğraşları bitirdiğinizden emin olun. Aşağıdaki gayret programını inceleyebilirsiniz:
– 1 HazirLahza – 8 Haziran: Aka Lig ve Aka Lig Remix
– 8 HazirLahza – 15 Haziran: Ultra Lig ve Catch Cup – Go Fest Edition (Pokemon yakalfakBeygir müsabakaları)
– 15 HazirLahza – 22 Haziran: ehVilayet Lig ve FosVilayet Kupası
– 22 HazirLahza – 29 Haziran: Aka Lig ve Retro Kupa
– 29 HazirLahza – 6 Temmuz: Ultra Lig ve Kanto Kupası
– 6 Temmuz – 13 Temmuz: Aka Lig, Ultra Lig ve ehVilayet Ligi
– 13 Temmuz – 20 Temmuz: Aka Lig ve Flying Cup
– 20 Temmuz – 27 Temmuz: Ultra Lig ve Little Cup Remix
– 27 Temmuz – 3 Ağustos: ehVilayet Ligi
– 3 Ağustos – 10 Ağustos: Aka Lig ve Element Cup
– 10 Ağustos – 17 Ağustos: Ultra Lig ve Yaz Kupası
– 17 Ağustos – 24 Ağustos: Aka Lig ve Fighting Cup
– 24 Ağustos – 1 Eylül: Aka Lig, Ultra Ligi ve ehVilayet Lig 
 
Sezon müddetinde öbür oyunculMesafe karşı savaşacBeyaz ve lig içerisinde sıralamanızı yükseltmeniz gerekecek. Bu oyunun PvP modu oyunculMesafe diğer Eğitmenlere karşı savaşma fırsatı veriyor.
Bu dönemin başında her eğitmenin Battle League sıralaması sıfırlanıyor. Oyuncular, sıralamalarını yükseltmek ve bu dönemde sunulLahza yeni mükafatları kazanmBeyaz için öbür eğitmenlerle savaşması gerekiyor.
 
– Go Battle Weekend aktifliği (Gelecek etkinlik)
9 Temmuz Cumartesi ila 10 Temmuz ortasında gerçekleşecek olLahza Go Battle Weekend aktifliği ile oyunculMesafe birFazla Ödül verilecek. kutlayacak. Eğitmenler, aşağıdaki üç ligin faal olmasıyla birlikte gayret dolu bir hafta sonu geçirebilir.
– Aka Lig
– Ultra Lig
– ehVilayet Lig
– Pokémon Go Dünya Şampiyonası Etkinliği
Pokémon Go, Dünya Şampiyonası finallerini kutlamBeyaz için bir aktifliğe mesken sahipliği yapacak. Bu Faaliyet sırasında aşağıdaki ligler faal olacaktır:
– Aka Lig
– Fighting Cup 
 
Go Battle League’in bu döneminde makul savaş derecelerine ulaşLahza oyunculMesafe Türlü mükafatlar veriliyor. Bu mükafatlar ortasında Avatarınızı özelleştirmek ve değiştirmek için oyun içi kozmetikler ve öğeler bulunuyor. AncBeyaz bunları kazanmBeyaz ve elde etmek için belli rütbelere ve düzeylere ulaşmanız gerekiyor. Bunun için de oyunu oynamanız, misyonları tamamlamanız ve biraz zamLahza ayırmanız gerekiyor. İşte kazanabileceğiniz muhakkak başlı mükafatlar:
 
1- Pikachu Libre Avatar Öğesi – 3. sıra
2- Seçkine Charged TM – 19. Dizi (Elite Charged TM öğeleri ile Pokemonlarınızın akınlarını değiştirebilir ve onları daha kuvvetli hale getirebilirsiniz. AncBeyaz bu öğeler Fazla Ender bulunur.)
3- Bea Usulü Eldivenler  – As sıralaması
4- Bea Şekli Baş Bandı – Kıdemli
5- Bea Biçimi Kıyafet – Uzman
6- Bea Üslubu Poz – Efsane
 
Pokémon Go eğitmenlere Devre Devre birFazla Faaliyet sunuyor ve bu kapsamda Çeşitli mükafatlar ve bonuslar veriyor. Oyuncuların bu Faaliyet periyotlarını kaçırmamasını öneriyoruz. Zira daha Evvel karşılaşılmayLahza Pokémon’lar ve Fazla daha fazlası bu Faaliyet içerisinde yer alabiliyor. Bu etkinliklere katılarBeyaz verilen misyonları süratli bir formda tamamlayın, Pokémon’larla karşılaşın ve onları yakalayarBeyaz daha da kuvvetli hale gelin. Sevdiğiniz ve favori Pokémon’larınızı da oyun içi öğeler ile geliştirErİlave daha kuvvetli hale getirin. Böylelikle rakiplerinize karşı daha avantajlı pozisyona gelebilirsiniz. 
 
 
 
Pokémon Go, oyunculMesafe sonraki periyotlarda de yeni etkinlikler sunacak. Bu etkinliklerde de yeni Pokemonlar, vazifeler, oyun içi mükafatlar ve kozmetikler yer alacak. Daha Evvel gerçekleştirilen etkinlikler ortasında ise Pokémon Go Sustainability Week Aktifliği, Pokémon Go: Spring Into Spring Aktifliği, Pokémon Go Lush Jungle Aktifliği, Pokémon GO Topluluk Günü Aktifliği, Pokémon Go Fest ve Fazla daha fazlası yer alıyor.
 
Pokémon Go Mega Evrimleştirme Rehberimize göz atmadıysanız buraya tıklayarBeyaz atabilirsiniz. Mega Evrimleştirme, hem Sıkıntı ve hem de görsel manadaki değişiklikleri içerir. Bir Pokémon evrildiği zamLahza görsel manada değişiklik gösterdiği üzere gücünde de artış gerçekleşir. GücŞöhret yanı Dizi Türlü bonusları da oyunculMesafe sunar. ek olarak normalde yapamayacağınız kuvvetli Baskınlar yapmanızı sağlar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir