The Dark Pictures Anthology: The DevVilayet in Me Bu Sonbaharda Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 30, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Supermassive Games, The Dark Pictures Anthology: The DevVilayet in Me, bu sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.
 
The Dark Pictures Anthology: The DevVilayet in Me oyununu ön siparAmel verirseniz, The Curator’s Cut paketine erken erişim elde edersiniz. Bu paket, farklı oynanabilir karakterlerle yeni seçimler yapmanıza olanBeyaz sağlar.
 
Bandai Namco Store’a Özel The Dark Pictures Anthology: The DevVilayet in Me Animatronic Collector’s Edition sürümü şunları içeriyor:
  
– Tam sürüm oyun
– Koleksiyoncu kutusu
– 11 santimetrelik animatronik büst
– özel kartvizit, kartpostal ve zarf
– özel otel haritası
 
UntVilayet Dawn’u yapLahza stüdyodLahza birbirinden bağımsız, farklı taraflarda ilerleyen, siÜrem tadında bir endişe oyunu serisi. Oynaması kHadise bu imali Biricik başına yahut arkadaşlarla Bir arada kısa oturumlar hâlinde oynayabilirsiniz. The DevVilayet in Me, serinin dördüncü oyunu ve Birinci Dönemin finali niteliğinde olacak. 
 
FragmLahza videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir