Riot Forge, LoL Oyunu The Mageseeker’ı Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Riot Forge ve Moonlighter geliştiricisi Digital Sun, The Mageseeker: A League of Legends Story’yi konsol ve PC için duyurdu. Hangi konsollara çıkış yapacağı açıklanmadı. Oyunun önümüzdeki aylarda (bahar) çıkış yapması planlanıyor.
 
LoL dünyası daha da genişliyor
 
 
 
The Mageseeker: A League of Legends Story, Runeterra dünyasındaki kuvvetli krallık Demacia’da geçiyor. Buraların nizamını sağlamak için atılacağımız bu macerada aksiyon ve rol yapma ögelerini deneyimleyeceğiz. Bu diyarlarda sihir ve büyü yasak. Lakin biz kuralları yıkmak için buradayız. Bu oyunda bir büyücü olan Sylas olarak rol alacak ve fantezi bir dünyaya adım atacağız.
 
Öte yandan Riot Games, bu Yıl içerisinde üç oyun çıkaracağını açıkladı. Bu oyunlar ortasında The Mageseeker: A League of Legends Story, Double Stallion takımı tarafından 2019’dan bu yana geliştirilen Convergence: A League of Legends Story ve Song of Nunu: A League of Legends Story yer alıyor. 
 
Convergence ve Song of Nunu oyunları PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam, GOG ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
The Mageseeker: A League of Legends Story İlan fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir