Aksiyon Macera Oyunu Stray Blade’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı 505 Games ve geliştirici Point Blank Games tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon macera oyunu Stray Blade’in çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 20 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için yayınlanacak. Oyunun PC platformunda bir de kapalı beta testi için yapılacak. Kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.
 
Zorlu bir yapıyı bizlere sunmayı hedefliyor
 
 
 
Stray Blade, bizlere hikaye anlatımının yanı Dizi güçlü bir Cenk tecrübesini sunmayı hedefliyor. Her bir zorluğun akabinde ödüllendirileceğimiz bu imal içerisinde farklı bölgelere ilerleyebilecek, buraları keşfedebilecek, Türlü sırları açığa çıkabilecek ve buradaki tehlikeleri ortadan kaldırmaya çalışacağız.
 
Point Blank Games tarafından geliştirilen bu oyunda savaşın bütün anına Yargıç olacağız. Karakteri tam manasıyla Denetim edebileceğimiz bu oyunda düşmanlara karşı kendimizi savunabilecek, karşı hücumda bulunabilecek ve hücumlara karşı kendimizi sağa yahut sola hakikat atabileceğiz. 
 
20 Nisan’da çıkış yapacak oyun bir yandan bizlere şiddetli bir tecrübe sunmaya hazırlanırken diğer yandan da renkli ve İlgi cazip görselleri – görüntüleri bizlere aktarmayı hedefliyor. 
 
Stray Blade çıkış tarihi fragmanı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir