LoL Oyunu CONV/RGENCE Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Riot Forge ve geliştirici Double Stallion, aksiyon platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story’nin bu yaz PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. League of Legends’ın sevilen şampiyonlarından birini alarak ilerleyeceğimiz bu oyunda türlü türlü tehlikeleri alt etmeye çalışacağız.
 
Riot bu Yıl içerisinde üç LoL oyununu piyasaya sürecek
 
 
 
Riot bu Yıl LoL dünyasını daha da genişletmek istiyor ve bu kapsamda üç farklı LoL oyununu oyunculara sunmak istiyor. Bu LoL oyunları arasında The Mageseeker: A League of Legends Story, CONVERGENCE: A League of Legends Story ve Song of Nunu: A League of Legends Story yer alıyor.
 
Double Stallion Games grubu tarafından geliştirilen CONV/RGENCE: A League Of Legends Story’de Ekko ile ilerleyebilecek ve karşımıza parkur üslubu zorluklar çıkacak. Bu zorlukları aşmak için öteki karakterlerin gücünden yararlanabilecek ve farklı bölgeleri keşfe çıkabileceğiz. Aksiyon ve dövüş sisteminin de yer aldığı bu oyun içerisinde birçok yeteneği kullanabilecek ve bu yetenekleri geliştirebileceğiz. 
 
Oyun içerisinde Ekko,Piltover ve Zaun şampiyonları yer alacak.
 
Yayınlanan fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir