Rol Yapma Strateji Oyunu Redemption Reapers için Final Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 16, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Binary Haze Interactive ve geliştirici Adglobe tarafından oyunculara sunulacak olan strateji rol yapma oyunu Redemption Reapers için final fragmanı yayınlandı. Daha Evvel Aka çaplı oyun geliştiricilerinin yer aldığı grup, kaliteli bir tecrübesi bizlere sunmaya hazırlanıyor.
 
Çeşitli oyunlarda yer almış isimler bulunuyor
 
 
 
Çok yakında piyasaya sürülecek olan rol yapma strateji oyunu Redemption Reapers’ı geliştirenler ortasında Ünlü isimler yer alıyor. Bu oyun, direktör Hiroyuki Kobayashi (ENDER LILIES: Quietus of the Knights oyununda yapımcı) tarafından oluşturulan Özgün bir kıssayı bizlere sunmaya hazırlanıyor. Bunun yanı Dizi taktik rol yapma kısmında Masayuki Horikawa (Fire Emblem ve Kingdom Hearts III seri yönetmeni), Tomokazu Fukushima (Metal Gear Solid ve Freedom Wars senaryo yönetmeni) ve Rei Kondoh’un (Bayonetta serisi ve Fire Emblem serisi – müzik ) imzası bulunuyor.
 
Karanlık bir atmosferi bulunan bu üretim içerisinde tehlikelerle dolu bir dünyaya atılacak, burada grubumuzu toplayarak bu tehlikeleri alt etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde hem strateji hem de rol yapma ögeleri bulunacak. Bu kapsamda grubumuzla rakiplere karşı Türlü stratejiler yapacak ve farklı silahları takıma iç edebileceğiz. Bu silahları ve eşyaları da geliştirebilecek ve yükseltebileceğiz.
 
Redemption Reapers, 22 Şubat’ta PlayStation 4, Switch ve Steam üzerinden PC için dijital olarak çıkış yapacak. Oyunun fizikî sürümleri ise Nisan ayında piyasaya sürülecek. 
 
Redemption Reapers final fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir