Respawn, Star Wars Jedi: Survivor’ın PC sürümü için oyunculardan özür diledi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 01, 2023 Yorum Yok

 
Yakın vakitte oyunculara sunulan devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor’ın PC sürümünde yer Meydan performans problemlerinden Dolayı geliştirici takım Respawn özür diledi. Problemli bir çıkış gerçekleştiren Survivor’ı birçok oyuncu ne yazık ki bu problemlerden Dolayı oynayamıyor ve bu tecrübeden yoksun kalıyor.
 
Ekip bu durumu en kısa müddette çözeceklerini belirtiyor
 
 
 
Respawn grubu oyunda yer Meydan optimizasyon problemlerinden haberdar oldukların ve bu sıkıntıları en kısa müddette ortadan kaldıracaklarını açıkladı. Bu kapsamda şu açıklamayı yaptı: “Star Wars Jedi: Survivor’ın PC sürümünü var standartlarımızı karşılamadı. Bunun farkındayız. Bilhassa üst seviye sistemlere sahip olan kullanıcılar bu durumdan epeyce Kötü etkilendi.”
 
Star Wars Jedi: Survivor geçtiğimiz Cuma piyasaya sürüldü. Oyun çıkışıyla birlikte PC’de Aka sıkıntıları beraberinde getirdi. Bu süreçte oyunda takılmalar, sık sık çökmeler ve kilitlenmeler meydana geldi. Haliyle birçok oyuncu oyunu sağlıklı bir formda deneyimleyemedi.
 
Twitter’da yayınlanan açıklamanın devamında ise şu tabirler yer aldı: “Yakında PC performansını arttıracak ve Türlü düzeltmeleri sizlere sunacağız. Bu sıkıntıları Muhtemel olan en kısa müddette çözmeye kararlıyız. Lakin yeni meselelere yol açmadığımızdan emin olmak için her güncelleme öncesi testler yapacağız.”
 
Oyunun şu anda Steam’de 12 bini aşkın kullanıcı incelemesi bulunuyor ve bu incelemelerin yüzde 52’si olumlu. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir