oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Respawn patronu Titanfall 3’ü görmeyi çok istediğini belirtti

Respawn patronu Titanfall 3’ü görmeyi çok istediğini belirtti

admin admin -
17 0

 
Respawn CEO’su Vince Zampella, seriye Geri dönüş için rastgele bir çalışmanın olmamasına Karşın Titanfall 3’ü görmeyi Fazla istediğini belirtti. Barron’s (haber kaynağı) ile konuşan Zampella, Respawn’ın “şu anda rastgele bir proje üzerinde çalışmadığını” söyledi. Vince Zampella tıpkı zamanda Respawn Entertainment’ın kurucu ortaklarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
 
Zampella Türlü açıklamalarda bulundu
 
 
 
Geniş bir kozmosa sahip Titanfall için şu anda rastgele yeni bir oyun projesi bulunmasa da Zampella üçüncü bir oyunu görmek istediğini belirtiyor. Bu kapsamda ek olarak şunları söylüyor. “Bunu demeyi pek sevmesem de en küçük bir imada bulunduğun Vakit beşerler gelip sizi haşlar. Şayet şu anda Titanfall 3 çıkabilir desem Aka bir beklenti içerisine girilir ve çıkmayınca da Kötü siz olursunuz. Münasebetiyle bu Cin şeylere dikkat etmek gerekir. bütün bunlara Karşın Titanfall 3’ü görmeyi Fazla isterim. Fakat Tekrar de bu türlü bir planımız yok.” 
 
Respawn takımı içerisinde birçok çalışan yer alıyor ve bu yılın başlarında yaklaşık 50 Benlik bir takımın ‘Titanfall Legends’ üzerinde çalıştığı bildirildi. Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb’a nazaran bu oyun Titanfall temalı Apex Legends olacaktı. Lakin Electronic Arts’ın bu projeyi Şubat ayında iptal ettiği belirtildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir