Respawn patrounu Titanfall 3’ü görmeyi çok istediğini belirtti

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 01, 2023 Yorum Yok

 
Respawn CEO’su Vince Zampella, seriye Geri dönüş için rastgele bir çalışmanın olmamasına Karşın Titanfall 3’ü görmeyi Fazla istediğini belirtti. Barron’s (haber kaynağı) ile konuşan Zampella, Respawn’ın “şu anda hiçbir proje üzerinde çalışmadığını” söyledi. Vince Zampella tıpkı zamanda Respawn Entertainment’ın kurucu ortaklarından biri olarak karşımıza çıkıyor.
 
Zampella Çeşitli açıklamalarda bulundu
 
 
 
Geniş bir cihana sahip Titanfall için şu anda rastgele yeni bir oyun projesi bulunmasa da Zampella üçüncü bir oyunu görmek istediğini belirtiyor. Bu kapsamda ek olarak şunları söylüyor. “Bunu demeyi pek sevmesem de en küçük bir imada bulunduğun Vakit beşerler gelip sizi haşlar. Şayet şu anda Titanfall 3 çıkabilir desem Aka bir beklenti içerisine girilir ve çıkmayınca da Kötü siz olursunuz. Hasebiyle bu Cin şeylere dikkat etmek gerekir. bütün bunlara Karşın Titanfall 3’ü görmeyi Fazla isterim. Fakat Tekrar de bu türlü bir planımız yok.” 
 
Respawn takımı içerisinde birçok çalışan yer alıyor ve bu yılın başlarında yaklaşık 50 Benlik bir grubun ‘Titanfall Legends’ üzerinde çalıştığı bildirildi. Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb’a nazaran bu oyun Titanfall temalı Apex Legends olacaktı. Fakat Electronic Arts’ın bu projeyi Şubat ayında iptal ettiği belirtildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir