Resident Evil 4 Remake için yeni ekran görüntüleri yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Resident Evil 4 Remake için yeni ekran imgeleri yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanın akabinde bu ekran imajları oyundan neler bekleyeceğimize dair bizlere Fikir veriyor.
 
Beklenen remake sürüm Mart sonunda geliyor
 
 
 
Oyuncular tarafından beklenen tekrar üretim sürüm 24 Mart tarihinde geliyor. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmayı bekliyor. Yeni ve geliştirilmiş grafik ve meknaiklerle birlikte karşımıza çıkacak olan Resident Evil 4, Raccoon City’de yaşanan felaketin arkasındaki olaylardan sonrasını bahis alıyor.
 
Leon S. Kennedy olarak oynayacağımız oyunda üçüncü Şahıs bir kamera nazar açısı olacak. Oyunda seride yer Meydan Temel mekanikler yer alacak. Oyun içerisinde yeni silahlar bulabilecek, etrafı keşfederek yeni silah aparatları bulabilecek, silahlarımızı geliştirebilecek, zanaat sistemiyle gereksinimimiz olan öğeyi yapabilecek ve hayatta kalmaya çalışacağız.
 
Beklenen yine imal şu anda Steam’de ön siparişlere açık. Standart sürümü 563,47 TL, Deluxe sürümü ise 657,53 TL. 
 
Yayınlanan ekran imgeleri ise: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir