Hikaye odaklı korku oyunu Greyhill Incident’ın çıkış tarihi açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Perp Games ve geliştirici Refugium Games tarafından yayınlanacak olan uzaylı temalı hikaye odaklı hayatta kalma dehşet oyunu Greyhill Incident’in çıkış tarihi belirli oldu. Oyun, 9 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyunun PlayStation 4 ve PlayStation 5 sürümleri hem fizikî hem de dijital olarak satışa sunulacak.
 
Hikaye odaklı karanlık atmosfere sahip dehşet oyunu
 
 
 
Greyhill Incident, 90’lı yılları Temel Meydan uzaylı temalı hikaye odaklı bir hayatta kalma endişe oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde Çeşitli endişe ögeleri, uzaylılar, ufolar ve daha fazlası yer alacak. 
 
Korku odaklı imal yürüme simülasyonundan fazla bizleri aksiyona Davet ediyor. Oyun içerisinde Türlü silah tipleri yer alıyor ve bunları elimize alabiliyoruz. Silahlardan beyzbol sopalarına kadar türlü silahların yer aldığı oyunda karşımıza çıkan tehlikelere karşı gelebileceğiz.
 
Oyunda hudutlu sayıda mühimmatımız bulunacak ve bunları düşünerek ve gerçek vakitte kullanmamız gerekecek. Oyunun çıkış fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Greyhill Incident çıkış fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir