Company of Heroes 3 çıkış yaptı: Kullanıcı incelemeleri karışık

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 25, 2023 Yorum Yok

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan strateji serisi Company of Heroes’un yeni oyunu Company of Heroes 3, 799,00 TL’den oyuncuların karşısına çıktı. Hem fiyat hem de oyun içi performansıyla eleştirilen üretim, istenileni verememiş üzere görünüyor. Birçok ögeden Dolayı da oyun karışık incelemelere sahip.
 
Oyuncular, oyunun erken çıktığını belirtiyor
 
 
 
Company of Heroes 3, oyuncular tarafından yapılan incelemelere nazaran istenileni veremeyen bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu kapsamda oyunun erken çıktığını, daha geliştirilecek Fazla ayrıntının olduğunu, arayüzünün Fazla Yalın olduğunu ve grafik konusunda Fazla Çok değişimin olmadığını vurguluyor.
 
Company of Heroes 3, seri tarihindeki en Aka ve en derin Biricik oyuncu tecrübesiyle gelmeyi planlayan bir imal. Seriye yenilik katmayı hedefleyen bu imal, var hayranlara ve yeni oyunculara farklı bir tecrübe sunmayı istiyor.  
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi oyun modlarınıı bünyesinde barındıran üretimin standart fiyatı 799,00 TL, Digital Premium sürümü ise 1.099,00 TL’den satışta.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir