Resident Evil 4 Remake için anime temalı reklam videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Nippon Animation ve Capcom Amel birliği kapsamında Resident Evil 4 Remake için anime temalı eğlenceli bir reklam yayınlandı. Reklam içerisinde anne karakterimiz, Hasım köylüler ve daha fazlası vurgulanıyor.
 
Nippon Animation tarafından oluşturulan bu reklam sahnesi Heidi (Alplerin Kızı) temasıyla benzerlik gösteriyor.
 
Reklam içerisinde anne karakterimiz yer alıyor
 
 
 
Anime temalı reklam içerisinde Leon’u Ashley’i ararken görüyoruz. Renkli ve eğlenceli bir halde aktarılan tanıtım görüntüsünde farklı görünümler da yer alıyor. Capcom tarafından geliştirilen Resident Evil 4 Remake, 24 Mart’ta resmi olarak yayınlanacak. Oyunun şu anda inceleme puanları yayınlanmış durumda ve yüksek puanlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
 
Remake sürümünde geliştirilmiş oynanış içeriği, tekrar düzenlenmiş bir hikaye ve yüksek grafikler yer alıyor. Yeni teknolojilerle birlikte karşımıza çıkacak olan yine imal sürüm ile daha üst seviye bir Resident Evil 4 tecrübesi elde edeceğiz.
 
Resident Evil 4, 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC için Steam üzerinden çıkış yapmaya hazırlanıyor.  
 
Resident Evil 4 Remake anime temalı reklam videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir