Lise temalı aksiyon oyunu Troublemaker: Raise Your Gang 31 Mart’ta geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Freedom Games ve geliştirici Gamecom Team, İdadi temalı dövüş ögelerine sahip rol yapma oyunu Troublemaker: Raise Your Gang’ın 31 Mart’ta Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun 19,99 dolardan ve İngilizce ve Endonezce lisan dayanağıyla birlikte piyasaya sürülecek. Türkiye fiyatı bilinmiyor.
 
Okul hayatını deneyimleyebileceğimiz bir yapım
 
 
 
Troublemaker: Raise Your Gang ile Okul hayatına dönüş yapıyoruz. Oyun içerisinde okula gidecek, yeni arkadaşlar edinecek, eski hısımlarımızı alt edebilecek ve ergenlik meseleleriyle yüzleşeceğiz. Oyun içerisinde ailemizi Hayal kırıklığına uğratmamız gerekecek. Münasebetiyle Aka cürümler işlememeli ve okuldan atılmamalıyız.
 
Lise temalı bu imal içerisinde aksiyon macera ve dövüş ögeleri yer alacak ve bir karakterin denetimini elimize alacağız. Endonezya’nın en güzel liselerinden birine yeni geçiş yapan Budi olarak rol alacağımız bu oyunda okulda bir çete kuracak, çetemizi geliştirecek ve yükselteceğiz.
 
Öte yandan oyunun Steam üzerinde demo sürümü bulunuyor. Dilerseniz fiyatsız bir formda indirip oyunun bir kısmını deneyimleyebilirsiniz. 
 
Troublemaker: Raise Your Gang çıkış günü fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir