Aksiyon platform oyunu Worldless için yeni fragman yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 20, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Coatsink ve geliştirici Noname Studios, 2D aksiyon, macera, platform oyunu Wordless için “Polar Opposites” isimli yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda oyunun Dizi tabanlı aksiyon sistemi ve bunun yanı Dizi gizemli – minimalist dünyası yer alıyor.
 
Yandan görünümlü bir platform aksiyon oyunu
 
 
 
Worldless, farklı ögelerin ve etmenlerin yer aldığı bir dünyayı bizlere sunuyor. Biz oyuncular olarak bu üretim içerisinde soyut bir kozmosa geçiş yapacak, farklı zorluklarla karşılaşacak ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışacağız. Farklı farklı bölgelerin yer aldığı oyun içerisinde arka planların değiştiğini görebilecek ve yeni yerlere geçiş yaptığımızı hissedebileceğiz.
 
Oyun içerisinde öğrenmemiz ve ustalaşmamız gereken bir Cenk sistemi bulunacak. Oyunda farklı farklı düşmanlarla karşılaşacak ve bu düşmanları alt etmenin yeni yollarını arayacağız. Worldless’da kendimizi geliştirebileceğimiz bir marifet ağacı bulunacak. Bu maharet ağacı sayesinde yeni yeteneklerin ve hünerlerin kilidini açabileceğiz.
 
Worldless yeni fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir